TRANSFERY

Oficjalnie: Ishak Belfodil piłkarzem Herthy Berlin


24 SIERPNIA 2021, 23:03


ISHAK BELFODIL
HERTHA BERLIN
TSG HOFFENHEIM
BUNDESLIGA
NIEMCY
ALGIERIA
TRANSFERY29-latek w aktualnym sezonie nie mógł liczyć na miejsce w składzie Hoffe, więc zmienił otoczenie wewnątrz niemieckiej ekstraklasy.

Hertha Berlin, która wciąż czeka na powrót do jedenastki Krzysztofa Piątka, postanowiła zareagować i wzmocnić blok ofensywny. Za kwotę 500 tysięcy euro z TSG 1899 Hoffenheim przybył Algierczyk, Ishak Belfodil. W obecnej sytuacji w kadrze popularnych Wieśniaków najzwyczajniej brakowałoby miejsca dla byłego zawodnika m.in. Interu Mediolan, Parmy Calcio czy Standardu Liege.

Wydaje się, że rotacja w napadzie Hoffe zamyka się pośród nazwisk Andreja Kramaricia, Ihlasa Bebou, Munasa Dabbura oraz bardzo utalentowanego Georginio Ruttera. Zaś w stolicy Niemiec klasowego partnera brakuje Stevanowi Joveticiowi lub Krzysztofowi Piątkowi, szczególnie że Matheus Cunha poleciał już na badania medyczne przed przejściem do Atletico Madryt.

Ishak Belfodil w ubiegłej kampanii wystąpił w 20 spotkaniach wszystkich rozgrywek. Strzelił on jedną bramkę oraz zaliczył dwie asysty, co jest dość słabym wynikiem. 29-latka wycenia się na mniej więcej 2,8 mln euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Michał Nadrowski

Źródło:

News: herthabsc.com | Fot. Hertha BSC


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI