TRANSFERY

Oficjalnie: Kamil Miazek golkiperem Warty Sieradz


23 SIERPNIA 2021, 23:42


KAMIL MIAZEK
WARTA SIERADZ
LEEDS UNITED
FEYENOORD ROTTERDAM
POLSKA
TRANSFERYW kampanii 2021/2022 bramki Biało-Zielonych będzie strzegł były młodzieżowy reprezentant Polski, Kamil Miazek. Ostatnim klubem zawodnika było słynne angielskie Leeds United (gra tam m.in. Mateusz Klich).

Warta Sieradz występuje na poziomie czwartej ligi (grupa łódzka). 25-letni golkiper ma za sobą efektowną przeszłość. W latach 2012-2020 był bramkarzem drużyn juniorskich i seniorskich Feyenoordu Rotterdam oraz Leeds United. W ligach Eredivisie i Championship nie udało mu się zadebiutować, lecz przez lata miał przywilej trenować u boku klasowych piłkarzy i pod okiem wybitnych fachowców. Był częścią zespołu, który w sezonie 2019/20 wywalczył awans do Premier League.

Pomiędzy tymi przygodami spędził rok w pierwszoligowej wówczas Chojniczance Chojnice. W styczniu wiele źródeł przekazywało informacje o jego dokonanym transferze do wicemistrza Gruzji, Dinamo Batumi, lecz nie miały one pokrycia w rzeczywistości. Kamil pochodzi z województwa łódzkiego. Zaczynał karierę w rodzimym Włókniarzu Moszczenica, a także jest wychowankiem GKS-u Bełchatów, w którego drużynach juniorskich szkolił się przez pięć i pół roku.

Warta Sieradz wierzy, że obie strony skorzystają sportowo na tym transferze i tak klasowy zawodnik pomoże czwartoligowemu klubowi w realizacji postawionych celów. Kamil Miazek zapewne podpisał krótkoterminową umowę.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: wartasieradz.com | Fot. Warta Sieradz


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI