TRANSFERY

Oficjalnie: Ozan Tufan dołączył do Watfordu


19 SIERPNIA 2021, 22:36


OZAN TUFAN
WATFORD FC
FENERBAHCE STAMBUŁ
SUEPER LIG
ANGLIA
TURCJA
TRANSFERY26-latek ma być filarem środka pola w zespole beniaminka.

Watford FC, jedna z powracających po roku nieobecności do Premier League ekip, poinformowała o pozyskaniu na zasadzie rocznego wypożyczenia z tureckiego Fenerbahce Stambuł środkowego pomocnika Ozana Tufana. Piłkarz tym samym dopełni formację wraz z również tymczasowo wyciągniętym z Parmy Calcio Słowakiem Jurajem Kucką.

Zawodnik w Süper Lig ma za sobą naprawdę udany sezon, można by rzec, że wręcz najlepszy w całej swojej karierze. Był generałem całej drużyny i do samego końca starał się na swoich barkach udźwignąć ciężar walki o mistrzostwo kraju, jednak finalnie musiał pogodzić się z tym, iż tytuł zgarnął Besiktas Stambuł. Teraz będzie miał okazję zasmakować poważniejszego futbolu, gdyż pierwszy raz opuszcza on ojczyznę po tym, jak miał okazję reprezentować Bursaspor, którego jest wychowankiem oraz Alanyaspor.

Ozan Tufan w ubiegłej kampanii wystąpił w 41 spotkaniach wszystkich rozgrywek. Strzelił w nich 6 bramek oraz zanotował aż 10 asyst. Aktualnie jest wyceniany na kwotę 11 milionów euro.

Co ważne, Watford FC zobowiązał się do wykupu karty zawodniczej Turka, jeśli ten spełni określone warunki zapisane w umowie.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Michał Nadrowski

Źródło:

News: watfordfc.com | Fot. Watford FC


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI