TRANSFERY

Tammy Abraham o włos od AS Romy


15 SIERPNIA 2021, 01:00


TAMMY ABRAHAM
AS ROMA
CHELSEA FC
PREMIER LEAGUE
WŁOCHY
ANGLIA
TRANSFERY23-latek ma wypełnić lukę po Edinie Dżeko w Rzymie i równocześnie zwolnić miejsce dla Big Roma na Stamford Bridge.

Już od jakiegoś czasu mówiono o możliwości powstania prawdziwego łańcuszka transferowego, który zapoczątkowało przybycie do Londynu Romelu Lukaku z Interu Mediolan. W jego miejsce trafił Bośniak, Edin Dżeko, co stworzyło lukę w ofensywnym bloku AS Romy. Jak się okazuje, mimo doniesień o niepewności samego piłkarza, Fabrizio Romano potwierdził, że Tammy Abraham do stolicy Włoch ma przylecieć już w niedzielę po południu.

Znane są także szczegóły umowy - sam zainteresowany rocznie ma zarabiać 4-5 milionów euro, a kontrakt ma obowiązywać do 2026 roku. Kwota przedsięwzięcia oscylować będzie w granicach 40 milionów euro, wypłacanych w ratach. Ponadto, The Blues zapewnią sobie ewentualną klauzulę odkupu za dwukrotność wyżej wspomnianej sumy. Co ważne, zapis ten wejdzie w życie od czerwca 2023 roku.

Tammy Abraham w ubiegłej kampanii wystąpił we wszystkich rozgrywkach 32-krotnie. Strzelił on 12 bramek i zaliczył 6 asyst. Wyceniany jest na 38 milionów euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Michał Nadrowski

Źródło:

News: Fabrizio Romano | Fot. AS Roma


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI