TRANSFERY

Romelu Lukaku o krok od powrotu do Chelsea


07 SIERPNIA 2021, 15:52


ROMELU LUKAKU
CHELSEA
INTER MEDIOLAN
PREMIER LEAGUE
ANGLIA
WŁOCHY
TRANSFERY28-latek jest bardzo bliski powrotnego przejścia na Stamford Bridge.

Fabrizio Romano doniósł o prawdziwym hicie transferowym. Minęło ledwie kilka dni, od kiedy Manchester City rozbił bank, wydając 117,5 miliona euro na Jacka Grealisha, a już dorównać im chce londyńska Chelsea. Chociaż nic na to nie wskazywało, belgijski napastnik i maszyna do strzelania bramek, Romelu Lukaku, zaakceptował warunki kontraktu, na mocy którego w Anglii skuteczny snajper ma inkasować 12 mln euro rocznie.

Co więcej, oba kluby osiągnęły już niemal pełne porozumienie w sprawie kwoty odstępnego. Do kasy Nerazzurrich wpłynąć ma 115 milionów euro, co jest drugą propozycją ze strony triumfatora Ligi Mistrzów po tym, jak mistrz Włoch odrzucił ofertę złożoną ze 100 milionów euro oraz Marcosa Alonso. Przypomnijmy, że niegdyś Belg występował już w niebieskim trykocie, zanim jako gracz Evertonu pokazał się z dużo lepszej strony.

Romelu Lukaku w 44 meczach ubiegłej kampanii zdobył aż 30 bramek. Na EURO 2020, gdzie z reprezentacją dotarł do ćwierćfinału, w 5 spotkaniach 4-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Wyceniany jest na okrągłe 100 milionów euro.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Michał Nadrowski

Źródło:

News: Fabrizio Romano | Fot. Inter Mediolan


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI