
Oficjalnie: Bologna FC postawiła na Marko Arnautovicia
32-latek po dobrze płatnym pobycie w Chinach przenosi się do Serie A.
Bologna FC oficjalnie potwierdziła transfer, o którym mówiono już od kilku tygodni. Do Italii trafia austriacki napastnik, dotychczas występujący dla Shanghai Port (wcześniej Shanghai SIPG), czyli Marko Arnautović. Zawodnik podpisał dwuletnią umowę, a kwota całego przedsięwzięcia wyniosła zaledwie 3 miliony euro.
Ten doświadczony piłkarz przez dwa sezony był jednym z najlepszych zawodników Chinese Super League, trafiając tam z West Hamu United za 25 milionów euro. Chociaż występując w Bundeslidze (Werder Brema) jego kariera nieco wyhamowała, to po przejściu do Stoke City udowodnił on, że jest solidnym napastnikiem na miarę Premier League. Teraz czeka go nowe wyzwanie, a więc przynajmniej utrzymanie nowego zespołu we włoskiej elicie (cel minimum).
Marko Arnautović podczas świeżo rozpoczętej kampanii chińskiej ekstraklasy rozegrał 4 spotkania i strzelił 3 bramki. Wyceniany jest na 10 milionów euro.
✍️ | 𝐔𝐅𝐅𝐈𝐂𝐈𝐀𝐋𝐄#Arnautovic è un nuovo giocatore del Bologna 🤩
— Bologna Fc 1909 (@BfcOfficialPage) August 1, 2021
🟥 𝗕𝗘𝗡𝗩𝗘𝗡𝗨𝗧𝗢 𝗠𝗔𝗥𝗞𝗢 🟦#ForzaBFC #WeAreOne
➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸
➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍
➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦
KOMENTARZE