TRANSFERY

Oficjalnie: Venezia FC przechwytuje Arnora Sigurdssona


30 LIPCA 2021, 23:33


ARNOR SIGURDSSON
VENEZIA FC
CSKA MOSKWA
SERIE A
WŁOCHY
ISLANDIA
TRANSFERY22-latek ma pomóc beniaminkowi w utrzymaniu się na poziomie Serie A.

Jak poinformował wcześniej na swojej stronie ekspert piłkarski z Włoch, Gianluca Di Marzio, a także sam klub Venezia FC za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, na zasadzie rocznego wypożyczenia z CSKA Moskwa dołącza do tego zespołu islandzki środkowy pomocnik - Arnor Sigurdsson.

W tym komunikacie możemy przeczytać: "Venezia FC ogłasza, że ​​dzisiaj została podpisana umowa z CSKA Moskwa w sprawie przejścia do Pomarańczowo-Zielonych w formie rocznego wypożyczenia piłkarza Arnora Sigurdssona. Urodzony w 1999 roku w Akranes na Islandii ofensywny pomocnik w ostatnim sezonie rozegrał 31 meczów dla CSKA Moskwa, zdobywając 2 gole i 4 asysty".

Triumfator play-offów o prawo gry w elicie wykonuje solidny krok we wzmocnieniu kadry przed nadchodzącymi rozgrywkami, gdyż zespół jest skazywany na pożarcie tak, jak to miało miejsce w przypadku FC Crotone i Spezii Calcio. Jednak należy pamiętać, iż wraz z tymczasowym pracodawcą Arkadiusza Recy beniaminkiem, który spadł nie były Orzełki, lecz stawiane w roli kandydata do utrzymania Benevento Calcio.

Arnor Sigurdsson wyceniany jest przez portal "Transfermarkt" na 4,5 miliona euro. Tym samym na ten moment okazuje się on najwięcej wartym zawodnikiem włoskiej Venezii.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Michał Nadrowski

Źródło:

News: veneziafc.it | Fot. Venezia FC


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI