TRANSFERY

Mariusz Stępiński o włos od Arisu Limassol


27 LIPCA 2021, 11:33


MARIUSZ STĘPIŃSKI
ARIS LIMASSOL
HELLAS VERONA FC
US LECCE
SERIE A
SERIE B
TRANSFERYJak podaje Tomasz Włodarczyk z "Meczyki.pl", wypożyczenie Mariusza Stępińskiego do cypryjskiego Arisu Limassol jest już o krok od realizacji.

W ostatnim sezonie Polak był wypożyczony do US Lecce na poziomie Serie B. Ta ekipa wywalczyła miejsce w barażach, a Stępiński miał w tym swój udział. W 32 spotkaniach strzelił 9 goli. Ostatecznie w barażach drużyna polskiego snajpera została wyeliminowana przez zespół z Wenecji. Stępiński zagrał tylko w pierwszym meczu, jednak nie zdobył bramki.

Zawodnik Hellasu Verona będzie miał zatem kolejną szansę, w nowej lidze, aby przekonać do siebie włodarzy klubu. Zespół z Cypru awansował do pierwszej dywizji i szuka wzmocnień. Napastnik miałby pomóc w utrzymaniu się na najwyższym szczeblu, a na jego transfer zdecydował się nowy właściciel Arisu Limassol, którym ostatnio został rosyjski multimilioner.

Roczna umowa z cypryjskim klubem ma zawierać opcję wykupu, choć nie można wykluczyć kolejnego powrotu naszego snajpera do Werony. Piłkarz będzie miał zatem następną okazję, żeby ostatecznie przekonać do siebie władze Hellasu. Wcześniej usługami Mariusza Stępińskiego interesowało się również kilka czołowych ekip z ligi szwajcarskiej.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Mateusz Wieczorek

Źródło:

News: Meczyki.pl | Fot. Chievo Verona


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI