TRANSFERY

Oficjalnie: Trzy transakcje Olympique'u Marsylia


04 LIPCA 2021, 18:20


CENGIZ UNDER
LEONARDO BALERDI
GERSON
KONRAD DE LA FUENTE
OLYMPIQUE MARSYLIA
OMKlub Arkadiusza Milika wzmacnia się przed nową kampanią.

Olympique Marsylia za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o pozyskaniu trzech nowych zawodników - Cengiza Ündera na zasadzie sezonowego wypożyczenia z AS Romy (ewentualny przymus wykupienia za 8,4 mln euro po spełnieniu określonych warunków), Leonardo Balerdiego w formie transakcji definitywnej za 8 mln euro z Borussii Dortmund oraz Konrada de la Fuente na zasadzie transferu definitywnego za 3 miliony euro z FC Barcelony.

Już wcześniej z OM pięcioletnim kontraktem związał się 24-letni brazylijski środkowy pomocnik, Gerson Santos da Silva, za którego Flamengo otrzymało 25 mln euro. 23-letni turecki skrzydłowy Cengiz Ünder ostatnio był wypożyczony do Leicester City. 22-letni argentyński stoper Leonardo Balerdi wcześniej przebywał we francuskim zespole w formie czasowej transakcji, a teraz defensor ten został wykupiony i podpisał umowę ważną do 30 czerwca 2026 roku.

Z kolei 19-letni amerykański lewy napastnik Konrad de la Fuente parafował kontrakt do 30 czerwca 2025 roku. Następnymi nabytkami Olympique'u Marsylia mają zostać Pau Lopez, Matteo Guendouzi oraz William Saliba.

 

 

➡️ Kliknij i zaobserwuj najlepszy piłkarski Instagram: @nowinki_transferowe 📸

➡️ Kliknij i polub naszą stronę na Facebooku: @nowinkitransferowe 👍

➡️ Kliknij i zaobserwuj nas na Twitterze: @nowinkitransfer 🐦Redakcja

Źródło:

News: om.fr | Fot. Olympique Marsylia


KOMENTARZE

NAJNOWSZE NOWINKI